Sibilus Magica RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sibilus Magica RPG

Bu ırklar savaşında tarafınızı iyi seçmeniz gerekiyor!
 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap
Kurgu Özeti

Kurtadam ve Vampirlerin savaşında tarafınızı en kısa sürede seçmeniz gerekiyor. Çünkü gözlerinizi açıp kapayana kadar büyük bir savaş patlak verebilir. Bu savaşta Kurtadam veya Vampir olabilirsiniz. Ya da savaşın dışında olabildiğince barışçıl bir ortamda yaşamayı tercih edip İnsan, Büyücü veya İblis olabilirsiniz. Yeteneklerinizi keşfedip, rol oyunlarınızın keyfine erişmek çok zor değil!

Duyurular
x Sitemizin avatar boyutu 165*350'dir.
x Irk kurguları yayınlanmıştır. Ulaşmak için; tık
x Özel Yetenek Alımları açılmıştır. Ulaşmak için; tık
Yöneticiler

Venetia Lynn Boleyn


Fredrik N. Vegard
Ayın En İyileri

Ayın Kişisel Kurgusu
name


Ayın Rol Oyunu
name


Ayın Çifti
name&name


Ayın Dostları
name&name


Ayın Düşmanları
name&name


Ayın Öğrencisi
name


Ayın Yetişkini
name
Irk Kurguları Moz-screenshot-1

 

 Irk Kurguları

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Venetia Lynn Boleyn
Model
Model
Venetia Lynn Boleyn

Özel Yetenek : Duygu Sezinleme.

Irk Kurguları Empty
MesajKonu: Irk Kurguları   Irk Kurguları Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2012 3:42 pm

  Irk Kurguları 3vpx0
  Büyü yapmayı başarabilen tek ırk büyücülerdir. Asasız büyü yaparlar. Genelde insanlarla ve diğer ırklarla iç içe yaşarlar. Sibilus Magica High School'a gitmeye hak kazanan 5 ırktan biridir.Evrenin kurulduğu tarihten beri var oldukları iddia edilmektedir. Büyücülerin başkanlığı Diséur ailesinine aittir. Şimdiki başkanları 'Phoenix Diséur'dur. İnsanlara kendilerini korumaları için telekinezi ve ışınlanma gibi bazı yeteneklerin verilmesinde büyük katkı sahibi olmuşlardır. Vampir ve kurtadam savaşında ırk olarak belirli bir taraf tutmasalar da, bazı büyücüler iki taraftan birinde yer alabilir. Özel alanları 'Skotino Dasos'tur. Akıl okuma yeteneği büyücü ırkında ve Diséur ailesinde vardır. Genelde sadık ve sakindirler. Vampirlerin ve kurtadamların aksine kendilerini tehdit eden hiçbir unsur yoktur.

  Irk Kurguları 3vpzz

  Büyücüler sayesinde edindikleri yeteneklerle kendilerini korumayı başarabilen bir ırktır. Vampir ve kurt adam savaşında kesin olarak tutmasalar da, bazı insanlar iki taraftan birinde yer alabilir. Sibilus Magica High School'a gitmeye hak kazanmışlardır. En son oluşan ırktır. Telkinezi ve ışınlanma en yaygın yeteneklerdir. Liderleri 'Fredrik N. Vegard'dır. Özel alanları Aratheurapolis'dir. Diğer ırklarla ilk tanıştıklarında büyük bir nefret ve korkuyla onlardan kaçmaya çalışsalar bile yüzyıllar sonra barış içinde yaşamaya başlamışlardır.
  İnsan ırkının bir kesimi kendilerine Avcı derler. Bu Avcı denen grup insanlık hariç tüm ırklara karşıdırlar. Ve Aratheurapolis'de genellikle Avcılar kalır. Onların bir bakıma savunma, barınma yeridir. Avcılar insan ırkından kabul edilip insanlar gibi uysal davranmayan alt bir koldur, denebilir.

  Irk Kurguları 3w25m

  Vampirler güneş ışığından büyük derecede zarar gören, ancak çeşitli tılsımlarla bunlardan korunabilen bir ırktır. Kurtadamlarla büyük bir savaşın eşiğindedirler. Genellikle soğuk alanı severler ve çoğunluk olarak insan kanı tercih etmezler. Büyü yapma yetenekleri yoktur. Kan dışında insan yiyecekleriyle beslenmeye de adapte olmuşlardır ama bu onlar için saman yemekten farksızdır. Liderleri ‘Sabinus M. Claidus’dur. Özel alanları Pansievert adındaki gizlenmiş şehirdir.

  Irk Kurguları 3w25z

  İblisler vücuda sahip olmayıp başka bir beden kullanan tek ırktır. Karanlıktan hoşlanırlar. Kurtadamlar ve vampirler arasındaki savaşta bir taraf tutmazlar. Irkların en tehlikeli olanlarıdır. Kendilerine özel bir şehirleri olsa da uzun zamanlar boyunca terk edilmiş halde olduğu için haritadan silinmiştir. Büyü yapamazlar. Dış etkenlerden herhangi bir zarar görmezler. Liderleri ‘Phaedra’dır.

  Irk Kurguları 3w26c

  Kurtadamlar dolunay zamanında zorunlu bir şekilde kurta dönüşen bir ırktır. Dönüştükleri zaman akılları başında olmaz ve çevreye büyük zarar verirler. Bu yüzden genellikle kendi özel alanları olan ‘Totechum Kenti’nde dönüşürler. Liderleri ‘Apollodoros Olvirsson’dur. Vampirlerle olan savaşın ilk adımını atanlar kurtadamlardır. İnsan formunda olduklarında çevreye herhangi bir zararları yoktur.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://sibilusmagica.power-rpg.com
 
Irk Kurguları
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Sibilus Magica RPG :: Parşömen :: Kurgu Parşömeni-
Buraya geçin: